Müşteri Hizmetleri
İade Şartları
Sipariş Hakkında Bilgilendirme
Güvenlik Sistemi
Müşteri Hizmetleri

Sayın Değerli Müşterimiz;

 Teslimat saatleri

 

Teslimatlarımız 10.00-20.30 saatleri arasıdır. Pazar günü siparişleri bir gün önceden verilmelidir.

 

Siparişin alıcıya ulaşacağı süre Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 18.00 dır. Siparişiniz gideceği uzaklığa bağlı olarak 30 dakika ile 3 saat arasında yerine ulaşabilmektedir.

 

Menderes ilçemize göndereceğiniz siparişlerinizde ilçe merkezi dışında bulunan köy, mahalle ve semtlere ( Özdere, Ahmetbeyli, Gümüldür, Ataköy, Efem Çukuru vs. gibi ) yol mesafesinin İzmir şehir merkezi uzaklığını aşması nedeniyle servisimiz bulunmamaktadır.

 

Alıcı adresinde bulunamaz ise;

 

1 - Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine bırakılmaktadır.

 

2 - Bazı kurumaların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir.

 

Ekstra Nakliye ücreti

 

Siparişlerinizin yerine ulaşması için ilave bir ücret alınmamaktadır. (Talep ettiğiniz ekstra sipariş saatleri dışındaki siparişler hariç)

 

Ürünlerin garantisi

 

Tüm ürünler günlüktür ve tazelik garantisi altındadır. Ürünlerden bazıları mevsimsel nedenlerden ve stok sayılarından dolayı şirketimizin ve anlaşmalı çiçekçilerimizin benzer ancak aynı kalite ve değerde değişik ürün/renk kullanma hakkı saklıdır.

 

Adres veya teslim zamanını değiştirmek,

 

Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz.

 

Siparişin iptali

 

Çiçek canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir. Siparişiniz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir, sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür.

 

KANUNİ HAKLARINIZ

 

Bu siteden çiçek siparişi verildiğinde müşteri ile ihtilaf durumunda;

 

- yavuzcicek.com  sipariş verene karşı o an en fazla sipariş verilen ürün bedeli kadar sorumludur.

 

-İzmir mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

 

- Bu sitede belirtilen taahhütler yerine getirilmediği hallerde müşteri/satıcının dava etme yetkisi doğar.